EN 

Громадське обговорення державних програм

Запрошуємо усіх до обговорення проекту Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 роки

Розробка Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 роки здійснена у зв’язку із закінченням у 2007 році терміну реалізації Державної програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції на 2004-2007 роки. Пропонуємо вам надсилати пропозиції, які ви надсилаєте до Державного комітету телебачення і радіомовлення України, на портал Європейський простір - вони будуть опубліковані на цій сторінці. Таким чином з Вашими пропозиціями зможе ознайомитися громадськість України. Така можливість є особливо актуальною для представників різних регіонів України, що з певних причин не змогли бути присутніми на громадському обговоренні проекту Державної програми, що відбулося 29 січня 2008 року.
Пропонуємо надсилати коментарі та пропозиції за адресою [email protected], зазначивши у темі повідомлення "Proposals for the State Programme".


Матеріали, що виносяться на громадське обговорення проекту Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 роки:

1) Проект Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 роки,

2) Завдання і заходи з виконання Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 роки,

3) Проект постанови КМУ "Про затвердження Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції на 2008-2011 роки",

4) Пояснювальна записка до проекту постанови КМУ "Про затвердження Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції на 2008-2011 роки".


При формулюванні Ваших пропозицій просимо брати до уваги наступні документи:

1) Закон України про державні цільові програми,

2) Порядок розроблення та виконання державних цільових програм, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. N 106.

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ


Ви можете ознайомитися із пропозиціями громадських організацій у рамках обговорення Державної програми інформування про євроінтеграцію на 2008-2011 роки, які вже було надіслано на "Європейський простір":

Пропозиції Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” - Додатки до пропозицій

Пропозиції Центру Разумкова

Пропозиції Інститу зовнішньої політики

Резюме засідання експертного круглого столу з питань державної інформаційної політики у сфері європейської інтеграції, що відбувся 12 лютого 2007 р.

Пропозиція Інституту громадського розвитку "Ортега-і-Гасет"

Пропозиції НГО "Європейський вибір"

Пропозиції проф. НТУ "ХПІ" Олександра Ющенка

Пропозиції iніціативної групи проекту "Українська мережа європейських клубів" ВГО "Українська асоціація європейських студій"


Пропозиції ГО «Європейський діалог»Коментувати, вносити зауваження до проекту Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 роки Ви можете також на сторінці Інтернет-обговорення.
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine