EN 

Анонси заходів Громадської Експертної Ради

Акція до дня Європи «Зірка України в сузір’ї Європи»

12/05/2013

15 травня о 17:00 в Харкові, 16 травня о 17:00 в Києві (біля Консерваторії), 20 травня в Івано-Франківську, відбудеться акція «Зірка України в сузір’ї Європи», організована членами «Пласту – національної скаутської організації України». Головна мета акції - показати громаді міста, що Україна є повновартісною частиною Європи. До акції зможуть долучитись усі бажаючі та дізнатись, про значний внесок українців в становленні Європи.

Детальніше


Експертна толока «ЕнергоНЕефективність: чому ми досі гріємо асфальт?»

14/06/2012

18 червня 2012 року у перший день Європейського тижня сталої енергетики у Європейському містечку відбудеться експертна толока «ЕнергоНЕефективність: чому ми досі гріємо асфальт?».

Детальніше


Україна 2020 політичний діалог: на підтримку європейської інтеграції України

01/06/2012

В рамках ініціативи Політичний діалог: на підтримку європейської інтеграції України у Києві 5-6 червня 2012 року відбудеться низка заходів.

Детальніше


Інтерактивна акція «Прикрась Євродерево»

31/05/2012

Інтерактивна акція «Прикрась Євродерево» відбудеться у суботу, 2 червня, відразу після відкриття майданчика «Європейське Містечко».

Детальніше


Експертна толока «Як змусити державну допомогу допомагати?»

30/03/2012

3 квітня 2012 року з 10:00 до 12:00 в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ», за адресою вул. Б.Хмельницького, 8/16 відбудеться експертна толока «Як змусити державну допомогу допомагати?».

Детальніше


Угода про асоціацію: скільки ще кроків від парафування до підписання?

27/03/2012

30 березня 2012 року о 9.30 год. в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ», за адресою: вул. Б.Хмельницького, 8/16 відбудеться прес конференція «Угода про асоціацію: скільки ще кроків від парафування до підписання?».

Детальніше


Експертна толока «Оцінка реформ екологічної політики у країнах Східного Партнерства»

07/03/2012

15 березня 2012 року з 10:00 до 12:00 в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ», за адресою: вул. Б.Хмельницького, 8/16 відбудеться експертна толока «Оцінка реформ екологічної політики у країнах Східного Партнерства».

Детальніше


Форум GLOBSEC 2012 обговорить питання глобальної безпеки та майбутнього ЄС

28/02/2012

12 - 14 квітня 2012 року у Братиславі (Словаччина) відбудеться 7-ий щорічний Глобальний Безпековий Форум GLOBSEС.

Місія заходу - забезпечення провідної регулярної і довгострокової міжнародної платформи, яка ставить Центральну Європу на карту трансатлантичного стратегічного мислення задля формування трансатлантичної безпеки.

GLOBSEC 2012 розглядатиме актуальні питання міжнародної зовнішньої політики, безпеки та економіки, що мають надзвичайно важливе значення для порядку денного міжнародних відносин. Темами цьогорічного Форуму також будуть: військово-технічне співробітництво Вишеградської Четвірки, перспективи розвитку на Балканах, Близькому Сході та Північній Африці. Важлива частина дискусії буде присвячена Єврозоні та Європейському Союзу, а також питанню «Арабської весни», зсуву зовнішньополітичних пріоритетів США, зростаючого значення "кібербезпеки".Детальніше


Експертна толока «Аргументи європеїзації. Довідник для українця»

09/12/2011

15 грудня у рамках «Європейського тижня», приуроченого до саміту Україна- ЄС, відбудеться експертна толока «Аргументи європеїзації. Довідник для українця».

Детальніше


Заходи в рамках «Європейського тижня», приуроченого до саміту Україна- ЄС (19 грудня 2011 р.)

08/12/2011

Ініціатива належить спільноті проєвропейських громадських організацій.

Детальніше


Експертна толока «Спільний авіаційний простір з ЄС: як інтегрувати українське небо?»

24/11/2011

30 листопада 2011 року з 10:00 до 12:00 в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ», за адресою вул. Б.Хмельницького, 8/16 відбудеться експертна толока «Спільний авіаційний простір з ЄС: як інтегрувати українське небо?»

Детальніше


Прес-конференція: «Україна власноруч закриває двері до Угоди про асоціацію і зони вільної торгівлі є ЄС»

19/10/2011

20 жовтня 2011 року в приміщенні інформаційної агенції УНІАН відбудеться прес-конференція громадських експертів «Україна власноруч закриває двері до Угоди про асоціацію і зони вільної торгівлі є ЄС».

Під час прес-конференції представники громадських організацій оприлюднять відкрите звернення до Президента України з приводу його заяви про можливість відкласти підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, та пояснять наслідки відкладання зустрічі Віктора Януковича з Президентом Європейського Союзу Жозе Мануелем Барозу.

Детальніше


Міжнародна конференція «Україна на шляху інтеграції до ЄС: сучасний стан та подальші перспективи»

20 травня 2011 року у рамках відзначення Дня Європи в Україні відбудеться міжнародна конференція «Україна на шляху інтеграції до ЄС: сучасний стан та подальші перспективи».

Конференція проводиться за сприяння Міністерства закордонних справ України та Міжнародного фонду «Європейський розвиток» в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Детальніше

Громадськість створює сайт, присвячений розвитку Дунайського регіону

Громадські організації України, що досліджують проблематику Дунайського регіону, створюють сайт, який має стати платформою для посилення їхньої діяльності в Україні та покращення співпраці з НУО інших держав регіону. Проект “Інформування й активізація участі громадськості у формуванні Національного плану дій щодо Європейської стратегії для Дунайського регіону” здійснює МБО “Екологія-Право-Людина” спільно з Громадською експертною радою при Українській частині комітету Україна-ЄС за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Детальніше

Круглий стіл “Як європейська Україна дружитиме з країнами Митного Союзу?”

21 квітня 2011 року в інформаційному агентстві “Укрінформ” за адресою вул. Б.Хмельницького 8/16 відбудеться круглий стіл “ЗВТ+ між Україною та ЄС і можливості України щодо зближення європейського та євро-азійського просторів”.

Детальніше

Прес-конференція «Чи здійснює Україна євроінтеграційні реформи?

17 березня 2011 року (четвер) о 13.30 в УНІАН (вул. Хрещатик, 4) розпочнеться прес-конференція на тему «Чи здійснює Україна євроінтеграційні реформи? – Погляд експертів».

Детальніше

Згортання демократичних свобод в Україні: невидимі загрози євроінтеграції

21 січня відбудеться прес-конференція «Як згортання демократичних свобод може вплинути на євро інтеграційний курс України». Місце проведення: інформаційне агентство УНІАН, вул. Хрещатик, 4. Початок заходу: 11.30 год.

Детальніше

Конференція "Чому інституційні реформи в Україні досі не успішні?"

3 грудня 2010 року в місті Києві за підтримки Посольства республіки Польща в Україні відбудеться конференція «Програма всеохоплюючої інституційної розбудови: її місце та роль в процесі реформ в Україні».

Детальніше

Прес-конференція «Чи здійснює Україна євроінтеграційні реформи? – Погляд експертів», 9 липня 2010 р. 12.30. УНІАН

Під час прес-конференції керівники провідних українських аналітичних центрів говоритимуть про те, чи виконує Україна реформи, передбачені Порядком денним асоціації (ПДА) Україна-ЄС.

Детальніше

Громадські організації України ініціюють обговорення перспектив розвитку Дунайського регіону

6 липня в м. Ізмаїл відбудуться громадські слухання щодо обговорення питання розвитку Дунайського регіону. Слухання організовує Робоча група українського громадянського суспільства з розвитку Дунайського регіону, створена за ініціативи та підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та Громадської експертної ради при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС.

Детальніше


Круглий стіл на тему «Як спрямувати допомогу Євросоюзу на процес реформ в Україні»

23 березня 2010 року о 14.00 год. в Міжнародному Центрі перспективних досліджень відбудеться круглий стіл на тему «Як спрямувати допомогу Євросоюзу на процес реформ в Україні».

Детальніше


Міжнародний семінар «Відносини України – ЄС: роль громадянського суспільства. Зміни в промисловості та економічна криза в Україні»

25-26 березня 2010 року в приміщенні готелю Редісон відбудеться міжнародний семінар «Відносини України – ЄС: роль громадянського суспільства. Зміни в промисловості та економічна криза в Україні».

Участь у заході візьмуть понад 120 представників організованого громадянського суспільства України та ЄС, члени Європейського комітету з економічних і соціальних питань та Національної тристоронньої ради, а також представники інших європейських і міжнародних установ.

Детальніше
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine