EN 

Громадська експертна рада

НОВИНИ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ >>>>>

Громадську експертну раду при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС було утворено рішенням Української частини Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС від 27 червня 2008 року спільної ініціативи віце-прем’єр-міністра у справах європейської та міжнародної інтеграції Григорія Немирі та громадських експертів і представників мережевих громадських організацій, які активно і системно працюють над питаннями європейської інтеграції.


ЗАХОДИ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ >>>>>Детальніше про Раду:

Інформація про Громадську експертну раду


Положення про Громадську експертну раду

Склад Громадської експертної ради

Експертна робота Громадської експертної ради

Документи Громадської експертної ради

Моніторинг виконання Україною Порядку денного асоціації (ПДА) між Україною і ЄС


* * * * *

Зворотній зв`язок

Долучитися до роботи Громадської експертної ради можуть різні громадські ініціативи у сфері європейської інтеграції. Одним зі шляхів долучення до роботи Ради є набуття членства у Раді. Така процедура прописана у Положенні про Раду. Також різні громадські ініціативи можуть передавати свої пропозиції та отримувати інформацію через окремих членів Ради чи її секретаріат. Інформація про відповідні ініціативи та пропозиції розміщуватиметься на цій веб-сторінці. Іншим шляхом долучення є участь у роботі профільних робочих груп - як безпосередньо, так і через членів робочих груп.

У разі виникнення питань з приводу роботи Ради, її окремих ініціатив, долучення до її роботи, будь ласка, звертайтеся до Голови Ради Олега Рибачука, Громадська організація "Центр UA" ([email protected]; (044) 234 80 96) чи Секретаріату Ради (контактна особа – Любов Акуленко – [email protected]; (044) 234 80 96).


Діяльність Громадської експертної ради здійснюється в рамках 2 проектів: "Платформи аналізу євроінтеграційної політики України", що реалізується в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), який виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), і "Створення платформи аналізу євроінтеграційної політики України в рамках діяльності Громадсько-експертної ради при УЧК " за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine