EN 

Новини


09-11-2017


9 листопада Представництво Європейського Союзу в Україні представило журналістам та громадськості в Херсоні експертів ініціативи Team Europe. Херсонські експерти долучаються до загальноукраїнської мережі Team Europe, та інформуватимуть про програми і проекти ЄС у Херсоні і області. Команда висококваліфікованих фахівців у сфері бізнесу та права сприятиме діалогу про європейські цінності та стандарти. Вони стануть надійним джерелом інформації для організацій громадянського суспільства, малого та середнього бізнесу Херсонщини, що зацікавлені у виході на нові європейські ринки та можливостях підтримки, які надає ЄС.


07-11-2017


Міжнародна організація праці (МОП) за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС) розпочинають в Україні новий дворічний проект «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці». Проект виконується у співпраці з Міністерством соціальної політики України і Державною службою з питань праці для суттєвого покращення безпеки та гігієни праці, подолання незадекларованої зайнятості, повідомили під час відкриття проекту 7 листопада 2017 року.


06-11-2017


Введення перевірок придатності до експлуатації на всі транспортні засоби в Україні ‒ як комерційні, так і приватні ‒ та їхнє приведення до стандартів Європейського Союзу підвищить безпеку на дорогах і зменшить забруднення довкілля. Такого висновку дійшли експерти проекту технічної допомоги «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії в Україні» (проект AASISTS), що фінансується Європейським Союзом, під час робочої зустрічі 6 листопада 2017 року у Міністерстві інфраструктури України.


03-11-2017


Більше 4 тисяч осіб, серед яких є люди з інвалідністю, літні люди та переселенці з Київської, Чернігівської, Черкаської, Львівської, Запорізької та Дніпропетровської областей, протягом одного року отримали безкоштовні соціальні послуги від громадських та благодійних організацій у співпраці з місцевими органами влади. Це стало можливим завдяки інструменту малих грантів від Європейського союзу, повідомили в ході презентації проекту «Соціальні послуги – спільними зусиллями» 2 листопада 2017 року.


02-11-2017


Сьогодні, у Міжнародний день за припинення безкарності за злочини проти журналістів, Європейський Союз відзначає роботу журналістів, що викривають зловживання владою та проливають світло на корупцію і порушення прав людини, ставлять під сумнів почуті думки, часто зазнають погроз і жорстокого поводження, а також ризикують своїм життям. Незалежні та вільні медіа є фундаментом демократії участі та плюралістичної демократії, а також інструментом, завдяки якому можна притягнути урядовців до відповідальності за їх дії.


02-11-2017


Під час 6-ї сесії Парламентської асамблеї EuroNest (ЄС та країн Східного партнерства), що відбулася у Києві, депутати Європейського Парламенту та їхні колеги з Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови та України провели дискусії про пріоритету саміту Східного партнерства, який відбудеться у листопаді. Учасники сесії ухвалили низку резолюцій.


01-11-2017


31 жовтня, у Києві, депутати Європейського Парламенту та парламентарі з країн Східної Європи погодились, що Східне Партнерство ЄС є історією успіху, однак стикається із новими загрозами, такими як кібератаки чи фейкові новини.


26-10-2017


Спільний дослідницький центр Європейської Комісії (JRC) разом з Національною академією наук України та Міністерством економічного розвитку і торгівлі запроваджують методику «розумної спеціалізації» у сфері досліджень та інновацій. Деталі проекту і його позитивний вплив на економіку країни обговорили на спільній зустрічі 26 жовтня 2017 року у Києві.


26-10-2017


Вчора звільнено заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова.


20-10-2017


Фінансування проектів термомодернізації в багатоквартирних житлових будинках за рахунок новоствореного Фонду енергоефективності допоможе зменшити рахунки за енергію для громадян, підвищити конкуренцію та збільшити кількість робочих місць у енергетичному секторі, підвищивши ступінь енергетичної незалежності України - це один із висновків інформаційного туру «Досвід міської громади Києва на шляху підвищення енергоефективності в житловому секторі».

попередні 10 «   —    11...20    —   » наступні 10

Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 532

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 183

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 137

Мені байдуже

 — 77

Всього голосів: 929


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine