EN 

Новини


10-04-2017


7-8 квітня Україну відвідали Девід Макаллістер, Голова Комітету Європейського Парламенту із закордонних справ, і Даріуш Росаті, Голова делегації Європейського Парламенту до парламентського комітету асоціації між ЄС та Україною. Це був їхній перший візит до України з часу призначення на відповідні посади у січні поточного року.


06-04-2017


Тижнева багатопрофільна місія ознайомилась з розмаїтими аспектами реформи системи охорони здоров’я, включаючи фінансування охорони здоров’я, первинну медичну допомогу, лікарські засоби та громадське здоров’я.


06-04-2017


Безвізовий режим був однією з ключових тем ЗМІ України за останні два роки. В той же час дані досліджень та медіа моніторингу свідчать про відсутність системного роз’яснення питань прав та обов'язків, пов`язаних із впровадженням безвізового режиму. Лише 5% повідомлень у пресі на цю тему містили аналітику, решта – короткі звіти про процес отримання безвізу.


06-04-2017


Сьогодні, 6 квітня 2017 р., Європейський Парламент підтримав пропозицію Європейської комісії надати Україні безвізовий режим. За» проголосували 521 депутат ЄП, «проти» – 75, утримались – 36.


04-04-2017 | ПРООН


Підвищення рівня енергоефективності та збільшення частки «зеленої» енергії в енергобалансі країни залишається одним із стратегічних завдань Програми розвитку ООН в Україні. Про це йшлося на зустрічі Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергія Савчука із заступником Директора ПРООН в Україні Блертою Челою, яка відбулася 3 квітня.


04-04-2017 | ПРООН


Президент України Петро Порошенко заявляє, що Рада директорів МВФ ухвалила рішення про виділення Україні одного мільярда доларів. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.


04-04-2017


У час, коли в Україні відзначають 3-ю річницю важливої реформи децентралізації, Центр розвитку місцевого самоврядування починає відкривати свої 24 регіональні центри у всіх областях країни – за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» і Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).


31-03-2017


В Україні затримали двох жителів Києва, які під гаслами захисту прав польської меншини у середу, 29 березня, зорганізували перекриття автодороги до кордону з Польщею у Львівській області.


31-03-2017


Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч із делегацією штаб-квартири НАТО на чолі із високим представником НАТО з питань нових викликів та загроз Джеймі Шеа.


31-03-2017


30 березня 2017 року відбулася презентація проекту «Ніч у музеї» про історичні шедеври України за участі Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, Міністра культури України Євгена Нищука, а також Генерального директора ДП Мультимедійна платформа іномовлення України Людмили Березовської.

попередні 10 «   —    11...20    —   » наступні 10

Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 525

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 182

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 133

Мені байдуже

 — 73

Всього голосів: 913


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine