EN 

Новини


22-11-2017


Щороку на території України стається в середньому близько 30 радіоактивних аварійних ситуацій (за межами атомних електростанцій). Переважно вони пов’язані з «безхазяйними джерелами», які можуть бути викинуті де завгодно – навість на узбіччі дороги. Такі аварійні ситуації потребують негайного реагування з боку спеціалістів, достатньо підготованих, аби впоратися з будь-яким складним випадком.


21-11-2017


21 листопада Рада ЄС внесла Дмітрія Владіміровіча Овсяннікова, так званого «губернатора Севастополя», до списку осіб та організацій, які підпадають під обмежувальні заходи через дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України. Такі заходи передбачають замороження рахунків та заборону на в’їзд до Європейського Союзу.


09-11-2017


9 листопада Представництво Європейського Союзу в Україні представило журналістам та громадськості в Херсоні експертів ініціативи Team Europe. Херсонські експерти долучаються до загальноукраїнської мережі Team Europe, та інформуватимуть про програми і проекти ЄС у Херсоні і області. Команда висококваліфікованих фахівців у сфері бізнесу та права сприятиме діалогу про європейські цінності та стандарти. Вони стануть надійним джерелом інформації для організацій громадянського суспільства, малого та середнього бізнесу Херсонщини, що зацікавлені у виході на нові європейські ринки та можливостях підтримки, які надає ЄС.


07-11-2017


Міжнародна організація праці (МОП) за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС) розпочинають в Україні новий дворічний проект «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці». Проект виконується у співпраці з Міністерством соціальної політики України і Державною службою з питань праці для суттєвого покращення безпеки та гігієни праці, подолання незадекларованої зайнятості, повідомили під час відкриття проекту 7 листопада 2017 року.


06-11-2017


Введення перевірок придатності до експлуатації на всі транспортні засоби в Україні ‒ як комерційні, так і приватні ‒ та їхнє приведення до стандартів Європейського Союзу підвищить безпеку на дорогах і зменшить забруднення довкілля. Такого висновку дійшли експерти проекту технічної допомоги «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії в Україні» (проект AASISTS), що фінансується Європейським Союзом, під час робочої зустрічі 6 листопада 2017 року у Міністерстві інфраструктури України.


03-11-2017


Більше 4 тисяч осіб, серед яких є люди з інвалідністю, літні люди та переселенці з Київської, Чернігівської, Черкаської, Львівської, Запорізької та Дніпропетровської областей, протягом одного року отримали безкоштовні соціальні послуги від громадських та благодійних організацій у співпраці з місцевими органами влади. Це стало можливим завдяки інструменту малих грантів від Європейського союзу, повідомили в ході презентації проекту «Соціальні послуги – спільними зусиллями» 2 листопада 2017 року.


02-11-2017


Сьогодні, у Міжнародний день за припинення безкарності за злочини проти журналістів, Європейський Союз відзначає роботу журналістів, що викривають зловживання владою та проливають світло на корупцію і порушення прав людини, ставлять під сумнів почуті думки, часто зазнають погроз і жорстокого поводження, а також ризикують своїм життям. Незалежні та вільні медіа є фундаментом демократії участі та плюралістичної демократії, а також інструментом, завдяки якому можна притягнути урядовців до відповідальності за їх дії.


02-11-2017


Під час 6-ї сесії Парламентської асамблеї EuroNest (ЄС та країн Східного партнерства), що відбулася у Києві, депутати Європейського Парламенту та їхні колеги з Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови та України провели дискусії про пріоритету саміту Східного партнерства, який відбудеться у листопаді. Учасники сесії ухвалили низку резолюцій.


01-11-2017


31 жовтня, у Києві, депутати Європейського Парламенту та парламентарі з країн Східної Європи погодились, що Східне Партнерство ЄС є історією успіху, однак стикається із новими загрозами, такими як кібератаки чи фейкові новини.


26-10-2017


Спільний дослідницький центр Європейської Комісії (JRC) разом з Національною академією наук України та Міністерством економічного розвитку і торгівлі запроваджують методику «розумної спеціалізації» у сфері досліджень та інновацій. Деталі проекту і його позитивний вплив на економіку країни обговорили на спільній зустрічі 26 жовтня 2017 року у Києві.

1...10    —   » наступні 10

Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 530

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 183

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 135

Мені байдуже

 — 77

Всього голосів: 925


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine