EN 
21-01-2018

Заява речниці ЄС щодо ситуації з правами людини на Кримському півострові

Представництво Європейського Союзу в Україні

16 січня Володимира Балуха, відомого через незгоду з незаконною анексією Кримського півострова Російською Федерацією, було засуджено до відбуття покарання терміном на три роки та сім місяців у колонії-поселенні кримським судом, юрисдикцію якого ЄС не визнає.

Окрім того, 23 листопада минулого року у Сімферополі за сумнівними звинуваченнями було затримано кримськотатарського активіста Бекіра Дегерменджи. Зважаючи на критичний стан здоров’я затриманого, вкрай важливо негайно надати йому належну медичну допомогу.

Потрібно надати повний, вільний та безперешкодний доступ до півострова міжнародним експертам із захисту прав людини. Європейський Союз очікує на якнайшвидше звільнення усіх громадян України, яких нелегально утримують у незаконно анексованому Криму та в Росії.

Євросоюз і надалі залишається відданим ідеї повного дотримання політики невизнання незаконної анексії Криму та Севастополя.Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 532

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 185

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 137

Мені байдуже

 — 79

Всього голосів: 933


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine