EN 
14-09-2017

Енергетична політика у фокусі візиту Віце-Президента ЄС Мароша Шефковіча

Представництво Європейського Союзу в Україні

15 вересня з робочим візитом до Києва прибуде Віце-Президент Європейської Комісії з питань Енергетичного Союзу Марош Шефковіч.

Він проведе зустрічі з українськими високопосадовцями. Також під час відкриття 14-ої щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії він виголосить промову щодо геополітичних аспектів енергетичної політики. Віце-Президент хотів би обговорити питання прогресу реформ в енергетичному секторі, реформ Нафтогазу та транспортування газу. Серед його цілей також пошук шляхів подальшого розвитку співпраці між ЄС та Україною в контекстів Енергетичного Союзу.

Віце-Президент проведе зустрічі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, Віце-прем’єр-міністрами Зубком та Кістіоном, Міністром енергетики Насаликом та Міністром закордонних справ Клімкіним. Також він розгляне питання реформ в енергетичному секторі з членами Комітету Верховної Ради з питань енергетики та Головою Правління НАК “Нафтогаз” Коболєвим.

Напередодні візиту Віце-Президент Шефковіч зазначив: “Європейський Союз рішуче підтримує реформи України в енергетичному секторі. Вони є ключовими для модернізації економіки. Від них виграють як споживачі, так і підприємства. Я чекаю на дискусії з українським керівництвом щодо наших подальших кроків. Ми маємо використати весь потенціал України в сфері енергоефективності, енергетики та транспортування газу”.Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 532

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 185

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 137

Мені байдуже

 — 79

Всього голосів: 933


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine