EN 
17-05-2017

Заява Верховного представника ЄС Федеріки Могеріні від імені ЄС з нагоди Міжнародного дня протидії гомофобії, трансфобії та біфобії

Представництво Європейського Союзу в Україні

Цього дня разом із мільйонами людей у всьому світі ЄС відзначає Міжнародний день протидії гомофобії, трансфобії та біфобії. Користуючись цією нагодою, слід нагадати урядам про їхні зобов’язання просувати універсальний характер прав людини та забезпечувати рівне користування цими правами кожною людиною без будь-якої дискримінації та незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації.

Останніми роками досягнуто значного прогресу в усьому світі в питанні сприяння рівної реалізації всіх прав людини з боку лесбійок, геїв, бісексуалів, трангендерів та інтерсексуалів (ЛГБТ осіб). Декілька країн декриміналізували гомосексуальність; інші – прийняли нові положення щодо захисту осіб від дискримінації за сексуальною орієнтацією та гендерною ідентичністю. Ніщо з цього не відбулося б без відданості сміливих активістів, які пропагують ідею рівних прав для ЛГБТ осіб.

Значні перепони залишаються в багатьох місцях світу. Дискримінація та насильство проти ЛГБТ осіб все ще є поширеним явищем. Більш ніж в 70 країнах сексуальні відносини з особою тієї ж статі вважаються злочином. А в деяких можуть навіть привести до смертної кари. ЄС засуджує найрішучішим чином дискримінацію та насильство проти ЛГБТ осіб.

ЄС надає фінансування на проекти у всьому світі, які націлені на підвищення популярності та прийняття ЛГБТ організацій, посилення їхнього діалогу із владою стосовно внесення змін до законодавства, боротьбу проти гомофобії та захист ЛГБТ осіб від насильства. Підтримка також надається в питаннях розвитку навичок, надання інформації та правової допомоги ЛГБТ особам та організаціям громадянського суспільства.

В липні 2016 року Рада ЄС вперше ухвалила висновки щодо рівності ЛГБТ відповідно до списку дій Європейської Комісії стосовно цього питання. ЄС продовжить працювати із всіма партнерами для просування рівності прав людини для всіх, незалежно від сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності.Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 532

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 185

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 137

Мені байдуже

 — 79

Всього голосів: 933


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine