EN 
11-04-2017

Заява послів країн Великої сімки (G7) щодо реформи охорони здоров’я в Україні

Представництво Європейського Союзу в Україні

Ми, посли країн Великої сімки (G7), після нещодавньої зустрічі з виконувачкою обов’язків Міністра охорони здоров’я України хочемо наголосити на нашій підтримці плану реформи сфери охорони здоров’я.

Ми вважаємо, що та частина плану, у якій визначено гарантії держави щодо фінансування застрахованих медичних послуг і ліків за допомогою Національної служби здоров’я України, свідчить про готовність та відданість України ідеї рухатися далі у напрямі здійснення надважливих реформ (зокрема, у сфері охорони здоров’я та боротьби проти корупції) на благо своїх громадян.

Законодавство, яке стосується реформи сфери охорони здоров’я, є важливим кроком у напрямі зміни підходу, за яким українські громадяни взаємодіють з державною медичною системою, на краще. Це важливо, аби гарантувати, що люди отримують послуги, яких вони потребують і на які заслуговують, у раціональний та законний способи. За чинного керівництва вже було досягнуто поступу, зокрема у царині належного урядування, оскільки підзвітність та суспільний контроль призвели до збільшення прозорості. Однак ще більше роботи потрібно зробити.

У такий спосіб ми із шаною наголошуємо на нашій надії, що Уляна Супрун та її команда з Міністерства матимуть змогу продовжувати свою роботу з реформування сфери охорони здоров’я України, включаючи через уже вищезгадану частину законодавства. У цьому важливому прагненні Міністерство охорони здоров’я та усі залучені інституції України можуть розраховувати на нашу підтримку.Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 532

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 183

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 137

Мені байдуже

 — 77

Всього голосів: 929


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine