EN 

Угода про асоціацію між Україною та ЄС має передбачати створення двосторонньої інституції Україна - ЄС на рівні організацій громадянського суспільства

Європейська програма Міжнародного фонду "Відродження"

Угода про асоціацію між Україною та ЄС має передбачати створення двосторонньої інституції Україна - ЄС на рівні організацій громадянського суспільства – такою є пропозиція авторів аналітичної доповіді “Громадянське суспільство в Угоді про асоціацію між Україною та ЄС”. Доповідь підготовлено в рамках роботи Громадської ради при Українській частині комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

На думку авторів доповіді, Угода про асоціацію між Україною та ЄС не повинна обмежуватися лише спеціальним розділом, присвяченим громадянському суспільству, а має також містити відповідні положення у різних розділах, що дозволить відобразити наскрізний характер теми громадянського суспільства. У такому вигляді Угода про асоціацію не просто сприятиме поглибленню відносин між Україною та ЄС на рівні організацій громадянського суспільства, а також надасть цим організаціям важелі контролю та впливу щодо виконання угоди та зможе стати інструментом розвитку громадянського суспільства України. Рекомендації доповіді ґрунтуються на аналізі міжнародної договірної практики ЄС щодо залучення громадянського суспільства та практик співпраці між громадянськими суспільствами ЄС і третіх країн, а також з врахуванням потенціалу організацій громадянського суспільства України та ЄС сьогодні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що на порталі “Європейський простір” є окрема сторінка, присвячена переговорному процесу між Україною та Європейським Союзом щодо Угоди про асоціацію, де можна знайти багато цікавої і корисної інформації з теми. Створення сторінки є частиною проекту "Підвищення прозорості переговорного процесу щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС", що здійснюється Європейською програмою Міжнародного фонду "Відродження" у партнерстві з Делегацією України для участі у переговорах з ЄС щодо укладення нового базового договору між Україною та ЄС.

На сторінці "Переговорний процес між Україною та ЄС щодо Угоди про асоціацію" можна ознайомитися із завданнями та пріоритетами проекту, отримати детальну інформацію про заходи, що здійснюються в рамках проекту. Тут також розміщено підбірку матеріалів щодо переговорного процесу, підготовлену експертами Європейської програми МФВ (серед яких, аналіз доступності та змістовності інформації про переговори щодо укладення нової угоди з ЄС на українських офіційних Інтернет- сайтах), матеріали про переговори, розміщені на сайтах органів державної влади, підбірка матеріалів у ЗМІ щодо переговорного процесу та інші аналітичні матеріали з цієї теми.Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 532

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 185

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 137

Мені байдуже

 — 79

Всього голосів: 933


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine