EN 

Б. Навасардян: Представники громадянського суспільства стануть каталізаторами поточної ситуації в країні

Європейський простір

Представники громадянського суспільства Вірменії за поточної ситуації, коли влада зробила вибір на користь іншого інтеграційного курсу, стануть каталізаторами поточної ситуації та послідовності здійснення реформ у різних сферах - таку думку висловив Президент Єреванського прес-клубу Борис Навасардян під час Форуму громадянського суспільства Східного партнерства в Кишиневі.

Наразі більш варто говорити про 3 вересня, ніж про результати Індексу, вважає Борис Навасардян. Успіх буде постійним, якщо він базується на програмі та намірах. Що стосується Вірменії, то такого роду успіх спостерігався лише в громадянському суспільстві, в той час як влада радше керувалася практичними бажаннями. Тому реформи не були справді глибокими, відзначив експерт.

"Ви знаєте, що відбулося після заяви Президента Вірменії 3-го вересня. Усі ці успіхи були досить поверховими та частковими. Сьогодні у нас переломний період, і мені було б цікаво побачити наші результати наступного року. Ми побачимо, наскільки ми можемо покладатися на заяву нашого Президента в Страсбурзі про те, що Вірменія незалежно від курсу інтеграції, залишається відданою своїм зобов'язанням та співпраці з Європейським Союзом. Думаю, що представники громадянського суспільства стануть каталізаторами поточної ситуації в країні та послідовності реформ у різних сферах", - зауважив Б. Навасардян.

Наразі, як зауважив він, частина чиновників, які є досить відкритими та активно працювали над Угодою про асоціацію, сьогодні стали "непотрібними", тому представникам громадянського суспільства доведеться "працювати з іншими людьми". "Звісно, це свого роду сумно, адже наші очікування за останні місяці значно зросли", - підкреслив експерт.Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 528

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 183

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 134

Мені байдуже

 — 76

Всього голосів: 921


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine