EN 

Громадський моніторинг

Нещодавно Європейська Комісія запропонувала громадським організаціям долучитися до формування своїх звітів щодо усіх країн, що охоплені Європейською політикою сусідства і виконують спільні з ЄС плани дій. Це - вже другий пакет звітів Європейської Комісії в рамках Європейської політики сусідства. Перший пакет - з оцінкою виконання країнами зобов`язань в рамках Європейської політики сусідства - було опубліковано у грудні 2006 року.

Таким чином, громадським організаціям було запропоновано надсилати пропозиції щодо виконання Україною Плану дій Україна-ЄС, що можуть увійти до звіту, оприлюднення якого передбачене у квітні 2008 року. З огляду на це "Європейський простір" та Європейська програма Міжнародного фонду "Відродження" запропонували громадським організаціям розмістити їхні матеріали для звіту Комісії на порталі "Європейський простір". Адже, на нашу думку, - важливо, щоб думки, експертні рекомендації були доступні громадськості, незалежно від того, чи увійдуть вони до Звіту Європейської Комісії.

Тут ви можете ознайомитися з пропозиціями, що надійшли від громадських організацій.

Розміщення цих матеріалів започатковує нову тематичну сторінку "Громадський моніторинг виконання Україною Плану дій Україна-ЄС та інших зобов’язань у контексті європейської та євроатлантичної інтеграції України". Вона охоплюватиме офіційні документи, коментарі, рекомендації - напрацювання громадських організацій України, що стосуються виконання Україною Плану дій Україна-ЄС, моніторинг проведення внутрішніх реформ, передбачені Планом дій Україна-ЄС, виконання Державних програм інформування громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та навчання державних службовців на 2005-2007 роки, виконання Україною Плану дій Україна-НАТО та відповідних цільових планів, тощо.

Запрошуємо громадські організації та експертів долучатися до наповнення цієї сторінки, надсилаючи матеріали, зокрема, аналітичні матеріали з цієї теми. Детальна структура сторінки буде запропонована незабаром.

Довідково

План дій Україна-ЄС англійською
План дій Україна-ЄС українською

Повідомлення Європейської Комісії щодо залучення громадських організацій до формування звітів в рамках Європейської політики сусідства

Звіт Європейської Комісії щодо України 2006 року англійською мовою
Звіт Європейської Комісії щодо України 2006 року українською мовою
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine