EN 

Угода про асоціацію між Україною та ЄС: соціально-трудовий вимір

Ресурсно-аналітичний центр "Суспільство і довкілля"

Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» опублікував збірник актів законодавства України та acquis communautaire (право ЄС) у сфері соціальних та трудових питань Угоди про асоціацію.

Збірник містить акти права Європейського Союзу та законодавства України станом на 1 серпня 2015 року. До нього увійшли Глава 21 із Додатком XL до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони; директиви Європейського Союзу з соціальних і трудових питань; витяг з урядового плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і плани імплементації окремих директив ЄС. Буде корисним для експертів, представників громадських організацій та спілок, державних службовців, студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів та усіх, хто цікавиться наближенням трудового та соціально-забезпечувального законодавства України до актів права Європейського Союзу.

Упорядник збірника: Зоряна Козак

Завантажити збірник можна за посиланням.Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 532

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 183

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 137

Мені байдуже

 — 77

Всього голосів: 929


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine