EN 

Українська асоціація Європейських студій

Всеукраїнська громадська організація "Українська асоціація європейських студій"

Мета діяльності

Метою діяльності Асоціації є сприяння розвитку в Україні міжгалузевих наукових досліджень європейських інтеграційних процесів та захист спільних законних інтересів своїх членів (Стаття 2.1. Статуту Асоціації).

Місія Асоціації – бути загальнонаціональною інституцією громадянського суспільства України, що сприяє реалізації європейського вибору через розвиток європейських студій. Асоціація сприяє залученню усіх зацікавлених осіб до розвитку наукового проєвропейського руху, через прозорі принципи діяльності, демократичність прийняття рішень та широке інформування про заходи.

Історія створення

Ідея створення загальноукраїнської асоціації дослідників європейської інтеграції та викладачів європейських студій послідовно розвивалась під час науково-методичного семінару для викладачів європейських студій та міжнародної науково-практичної конференції з європейських студій, що проходили в м. Донецьку в травні 2005 року та квітні 2006 року за фінансової підтримки Європейської програми та програми „Схід-Схід” Міжнародного фонду „Відродження”.

В рамках II міжнародної наукової конференції "Розвиток європейських студій в Україні: проблеми та перспективи" на базі Донецького національного університету в квітні 2006 року учасники обговорили і підтримали ініціативу заснувати Всеукраїнську громадську організацію "Українська асоціація європейських студій" та узгодили план заходів щодо її створення та реєстрації.

7 жовтня 2006 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулись Установчі збори Асоціації, було обрано Правління, затверджено План дій Асоціації, а також призначено відповідальних за державну реєстрацію новоствореної громадської організації. На момент створення, Асоціація мала більш, ніж 20 осередків, а після державної реєстрації планує мати осередки в усіх регіонах України.

Учасники

Асоціація має фіксоване індивідуальне членство, учасниками можуть стати дослідники та викладачі європейських студій, а також практичні працівники, що займаються питаннями європейської інтеграції. Президент Української асоціації європейських студій проф. Роман Петров представляє інтереси членів Асоціації перед Світовою асоціацією європейських студій. На запрошення Президента Світової Асоціації проф. Марко Порто, українських фахівців з європейської інтеграції вперше включено до міжнародного довіднику „Хто є хто в європейській інтеграції".

Документи

Осередки Всеукраїнської громадської організації "Українська асоціація європейських студій" (станом на 1 січня 2007 року)

Статут Всеукраїнської громадської організації "Українська асоціація європейських студій"

Умови приєднання

Асоціація є відкритою для нових членів, а також до постійного діалогу з іншими проєвропейськими громадськими організаціями, науковими установами, органами влади, засобами масової інформації та бізнесом з метою консолідації зусиль усіх, хто цікавиться та працює в сфері євроінтеграції.

Контакти

Проф. Роман Петров,
Президент УАЄС
[email protected]
www.europa.org.ua
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine