EN 

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію "Дні Європи в Україні - 2015". Цьогоріч День Європи в Україні відбудеться 16 травня.

Контактний e-mail: [email protected]

29 квітня представники різних регіонів України спілкувались про виклики для малих виробників сільгосппродукції в контексті Угоди про Асоціацію. Ініціатором веб-конференції став Чернішівський центр європейської інформації, до якого приєднались ЦЄІ Миколаївської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської та Хмельницької областей. Серед запрошених також були присутні науковці, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, майстри народних промислів та ін.

Присутнім було презентовано доповідь з питань розвитку дрібного підприємництва та кооперації у сільській місцевості, розвитку органічного виробництва, яку висвітлювала Римма Олексенко, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації. Обговорили також проблему викликів і загроз для дрібних сільсьгоспвиробників, яку висвітлив Михайло Селінний, завідувач кафедри природокористування та техногенної безпеки Чернігівського державного технологічного університету.

У цьогорічній кампанії «Дні Європи в Україні -2015», яка здійснюється Мережею ЦЄІ візьмуть участь 15 областей України, а саме: Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.

Наступна веб-конференція на тему: «Європейська ідентичність України – український культурний простір через призму історії» запланована на 14 травня, початок о 12:00 год. У заході візьмуть участь: Кіровоградський, Миколаївський, Херсонський, Хмельницький, Черкаський, Чернівецький та Чернігівський Центри Європейської Інформації. Усі бажаючі матимуть можливість взяти участь у заході в своєму місті в ЦЄІ та поспілкуватись з представниками інших регіонів.

Поряд із цим, завдяки співпраці з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA мешканці восьми областей (Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської) зможуть переглянути кінострічку Ксенії Джорно «Къырым» (2014). Ідея створення першого післяокупаційного фільму «Крим» з’явилася у режисерки після спілкування зі знайомими кримчанами. Живучи в Арабських Еміратах, Ксенія Джорно хотіла розповісти про свою Батьківщину тим, хто її ніколи не бачив.

«Після анексії Криму, у мене не було вибору", - говорить режисерка. - "Не віриться, що репресії такого характеру сьогодні можуть відбуватися в центрі Європи», – додала Ксенія.

Зазначимо, що найбільша кількість заходів в Центрах Європейської Інформації відбудеться 16 травня 2015 р., безпосередньо в День Європи в Україні (серед них інтерактивні заходи, вікторини, паради, інформаційно-просвітницькі заходи та обговорення аналітичного характеру). Об’єднувати всі регіони 16 травня буде флешмоб, про який можна буде дізнатися лише в день заходу.

Крім Мережевих заходів, кожен ЦЄІ організовує ряд своїх ініціатив. Наприклад, Херсонський ЦЄІ організовує фотовиставку «Волонтер. За кадром». В Чернівецькому ЦЄІ відбудеться Ніч Європи, а не День Європи, оскільки серію заходів перенесено на вечір та ніч 16 травня 2015 р.

Більш детальну інформацію можна отримати за тел. 0509091345 (Євгенія Олійник, голова Мережі) та у регіональних координаторів:
Волинська обл. - [email protected],
Дніпропетровська обл. - [email protected],
Запорізька обл. - [email protected],
Івано-Франківська обл. - [email protected],
Кіровоградська обл. - [email protected],
Львівська обл. - [email protected],
Миколаївська обл. - [email protected],
Полтавська обл. - [email protected],
Рівненська обл. - [email protected],
Тернопільська обл. - [email protected],
Херсонська обл. - [email protected],
Хмельницька обл. - [email protected],
Черкаська обл. - [email protected],
Чернівецька обл. - [email protected],
Чернігівська обл. - [email protected]Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 532

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 185

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 137

Мені байдуже

 — 79

Всього голосів: 933


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine