EN 
08-01-2014

ЄС

Бібліотека Європейського сусідства

Ви шукаєте документ про відносини вашої країни з Європейським Союзом? Або намагаєтеся знайти офіційне повідомлення, яке стосується Європейської політики сусідства?

Лінк: http://www.enpi-info.eu/library/

Мова:  Англійська

Для цього завітайте до Бібліотеки Європейського сусідства – онлайн-бази даних і документів щодо Європейської політики сусідства. Ресурс зручний у користуванні, адже знаходити необхідні матеріали можна за різними параметрами: за країною, за темою, за джерелом, за політикою, за датою публікації та за ключовим словом.

У Бібліотеці зібрані ключові документи, які регулюють відносини між ЄС та його країнами-сусідами на Сході та Півдні. Зокрема, це можуть бути офіційні джерела ЄС та документи, які стосуються проектів у країнах Європейського сусідства, що фінансуються Євросоюзом. Також ресурс містить матеріали, які охоплюють широкий спектр інформації: від Угод про асоціацію та Звітів про прогрес країн-учасниць ініціативи у конкретних сферах до вузьких програмних документів.

Кожен документ супроводжується коротким описом англійською мовою. Також його можна завантажити мовою оригіналу (переважно англійською і французькою), а також деякими іншими мовами.

Бібліотека стане у пригоді насамперед для науково-дослідницьких центрів, викладачів ВНЗ, державних службовців, представників медіа-сектору та громадянського суспільства, а також для усіх тих, хто цікавиться Європейською політикою сусідства.Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 532

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 183

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 137

Мені байдуже

 — 77

Всього голосів: 929


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine