EN 
11-12-2017

Прес-брифінг: «Кому потрібна дискримінація?»

Ростислав Дзундза | Бюро соціальних і політичних розробок

12 грудня експерти коаліції «За рівність у праці» представлять аналітичне дослідження «Гендерна дискримінація у доступі до праці й послуг: оцінка стану впровадження Україною антидискримінаційних Директив Ради ЄС». Під час заходу доповідачі оцінять стан реалізації в Україні антидискримінаційних норм відповідно до її зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію. Український уряд упроваджував їх з 2015 по 2017 рік, та відзвітувався після завершення процесу імплементації.

Час проведення: 12 грудня, 2017 р. Початок об 11:00

Місце проведення: м. Київ, вул. Шовковична, 8/20 (прес-центр Главкома)

Учасники:
Ірина Суслова, народний депутат України, Голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації.
Марфа Скорик, координаторка дослідження, директорка БО БТ «Київський інститут гендерних досліджень», експертка Коаліції «За рівність у праці»
Олена Михальченко, керівничка ГО «Трудові ініціативи», експертка Реанімаційного пакету реформ та Коаліції «За рівність у праці».

Мова заходу: українська

За додатковою інформацією та з питань акредитації, будь ласка, звертайтеся до Марфи Скорик: тел. (096) 011 0338, [email protected]

Довідкова інформація:

Дослідження «Гендерна дискримінація у доступі до праці й послуг: оцінка стану впровадження Україною антидискримінаційних Директив Ради ЄС» підготовлене в рамках проекту «Практики роботи Міністерства соціальної політики України із забезпечення рівності жінок і чоловіків на ринку праці», який виконувала Коаліція «За рівність у праці» протягом квітня – листопада 2017 року. Проект здійснюється під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія». Адмініструє проект Бюро соціальних та політичних розробок.

Коаліція «За рівність у праці» – це п’ять організацій: Бюро соціальних та політичних розробок, Науково-дослідний інститут праці й зайнятості населення МСП і НАН України, Конфедерація вільних профспілок України, ГО «Трудові ініціативи» та БО БТ «Київський інститут гендерних досліджень». Вони об’єднались для виконання проекту та співпраці у досягненні рівності громадян в їх доступі до праці, а також реалізації трудових і соціальних прав. З 7 листопада 2017 року, за результатами співпраці у виконанні проекту, до Коаліції приєдналась ще одна установа – Центр проблем імплементації європейського соціального права Юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 532

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 183

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 137

Мені байдуже

 — 77

Всього голосів: 929


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine