EN 
19-09-2017

ЄС підтримує відкриття бізнес-порталу - PRO Платформи ефективного регулювання

Представництво Європейського Союзу в Україні

Що? Презентацію PRO Платформи ефективного регулювання: #STARTBUSINESSCHALLENGE
Коли? 20 вересня 2017р. о 15:30
Де? м. Київ, Простір D12 (вул. Десятинна, 12)

20 вересня 2017 р. проект FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business, що фінансується Європейським Союзом, та Кабінет Міністрів України запустять регуляторний портал з метою покращення бізнес-клімату в Україні.

Під час заходу StartBusiness!Challenge буде презентовано основний бізнес-компонент Порталу, що надає практичний набір інструментів для бізнесу - покрокові інструкції для старту власної справи у сфері надання послуг та дорожню карту з процедур, що сприятиме розвитку підприємництва в країні.

Запрошуємо представників ЗМІ відвідати:

Що? Презентацію PRO Платформи ефективного регулювання: #STARTBUSINESSCHALLENGE
Коли? 20 вересня 2017р. о 15:30
Де? м. Київ, Простір D12 (вул. Десятинна, 12)

Серед учасників: Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України, Беренд де Гроот, Керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні, Володимир Омелян – Міністр інфраструктури України, Уляна Супрун - В.о. Міністра охорони здоров’я України, Лев Парцхаладзе - заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Максим Нефьодов – Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Для акредитації ЗМІ, будь ласка, звертайтеся до Олени Курбашнової: [email protected]rdo.com.ua чи за тел.: 099 256 59 56. Програма заходу за посиланням: http://start.regulation.gov.ua/.

Довідково: PRO Платформа ефективного регулювання www.regulation.gov.ua започаткована за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Державної регуляторної служби та реалізується за сприяння Офісу ефективного регулювання (BRDO) і підтримки проекту FORBIZ/ EU4Business.

PRO пропонує практичні інструменти для підприємців та регуляторів і є Платформою для ефективного діалогу між владою та бізнесом. PRO - це регуляторна прозорість і ефективність, що сприяє поліпшенню бізнес-середовища в Україні.

Проект FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business підтримує реформи в Україні та її економічне відродження, пропонуючи системні, ефективні зміни для створення сприятливого бізнес-клімату та стимулювання конкурентоспроможності малих та середніх підприємств в Україні.Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 531

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 183

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 136

Мені байдуже

 — 77

Всього голосів: 927


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine