EN 
04-11-2016

Відкрита лекція депутата Європейського парламенту Діти Харанзової “Досвід приєднання до ЄС республіки Чехія”

17 листопада в Київській школі економіки вібудеться відкрита лекція депутата Європейського парламенту Діти Харанзової. Тема лекціі: “Досвід приєднання до ЄС республіки Чехія”.

Пані Харанзова є чеським політиком та дипломатом. Її було обрано до Європейського парламенту в 2014 році і вона є членом комітету Комітету з питань внутрішнього ринку та захисту прав споживачів та заступником члена Комітету з міжнародної торгівлі.

До того як пані Харанзова приєдналася до Європейського парламенту, вона приймала участь у програмі Phare (фінансовий інструмент Європейського Союзу для допомоги країнам-кандидатам з Центральної та Східної Європи у підготовці до вступу в ЄС) та була зосереджена на реформі державного управління у Чеській республіці. Пані Харанзова також працювала в Міністерстві закордонних справ Чехії у час, коли Чехія приєдналася до ЄС у 2004 році та під час Президенства Чехії в ЄС у 2009 році. Минулого року Діта Харанзова приймала участь у Київському напівмарафоні, символічній події, яка відбувалася заради підтримки реформ в Україні.

Лекція буде проходити в рамках проекту #UkraineReforms, спільного проекту Центру Європейських Студій ім. Вілфреда Мартенса, Київської Школи Економіки, Реанімаційного Пакету Реформ та ініціативи Сильніші Разом, який стартував наприкінці 2014 року заради підтримки реформ в Україні.

Для участі зареєструйтеся, будь ласка, тут.

Дата та час: 17 листопада, 19.00.

Міце проведення: Київська школа економіки (вул.Дмитрівська, 92-94).

Мова: Англійська.Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 532

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 183

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 137

Мені байдуже

 — 77

Всього голосів: 929


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine