EN 

Міжнародна конференція «RTI250:Відзначення 250-ї річниці права на інформацію та подальше зміцнення всіх національних систем країн східного партнерства»

Рада Європи

Запрошуємо представників органів державної влади, громадських організацій, медіа спільноти взяти участь у міжнародній конференції «RTI250:Відзначення 250-ї річниці права на інформацію та подальше зміцнення всіх національних систем країн східного партнерства», що відбудеться 21-22 вересня 2016 року у конференц-залі готелю «President», за адресою: місто Київ, вулиця Госпітальна, 12.

Метою конференції є відзначення 250-ї річниці від дати прийняття першого законодавчого акту про свободу доступу до інформації у Швеції, огляд стану справ і аналіз існуючих проблем у сфері доступу до публічної інформації у країнах Східного партнерства, визначення шляхів реформування виявлених проблем, обговорення теми боротьби з корупцією у контексті права доступу до публічної інформації, а також інших нагальних питань. За результатами конференції планується розробити рекомендації для розв’язання існуючих проблем у країнах Східного партнерства як на законодавчому рівні, так і у практичній площині.

Організатори: Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з Офісом Ради Європи в Україні в рамках проектів «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні» і проекту «Свобода медіа в Україні» Рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу.

Зареєструватись для участі в конференції можна заповнивши реєстраційну форму до 18 вересня 2016 року.

Підтвердження реєстрації буде надіслане на вказану у реєстраційній формі електронну скриньку 19 вересня 2016 року. Програма не відшкодовує вартість проїзду до Києва для регіональних учасників.Коментарі:


Перевод  |  23-08-2017
Краткий фоторепортаж конференции: http://perevod.org.ua/2016/20160921/index.htm Синхронный перевод предоставлен от http://perevod.org.ua


Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 532

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 183

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 137

Мені байдуже

 — 77

Всього голосів: 929


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine