EN 
07-09-2016

Економіка

21 вересня - семінар в рамках 9-ї Щорічної Східноєвропейської конференції з питань економічного аналізу у конкурентному праві

Урядовий портал

21 вересня 2016 року в рамках 9-ї Щорічної Східноєвропейської конференції з питань економічного аналізу у конкурентному праві відбудеться одноденний семінар, організований спільно Антимонопольним комітетом України (АМКУ) та Федеральною торговельною комісією США (FTC).

Запрошуються до участі представники ділових кіл, юридичних та консалтингових компаній, органів державної влади, представників ЗМІ та громадськості, інших зацікавлених осіб.
Для реєстрації потрібно повідомити ім’я, посаду та місце роботи учасника до 14.09.2016
для суб’єктів господарювання на адресу: [email protected]
для представників ЗМІ на адресу: [email protected]

Під час заходу розглядатимуться питання ролі та місця економістів, значення економічних доказів та практичного застосування інструментів економічного аналізу у конкурентному праві та при проведенні досліджень і розслідувань антимонопольним відомством.

Спікерами та учасниками зазначеного заходу будуть представники провідних світових відомств та консалтингових компаній, що мають значний практичний досвід у застосуванні економічного аналізу в галузі конкурентного права. Зокрема, представники Федеральної торговельної комісії США, Генерального Директорату Європейської Комісії з питань конкуренції, консалтингових компаній в галузі економіки RBB Economics та OXERA, східноєвропейських конкурентних відомств.

Учасники семінару матимуть можливість безпосередньо обговорити та задати запитання спікерам та іншим учасникам семінару з ряду важливих питань, серед яких можна виділити:


  • Значення економічних доказів у конкурентному правозастосуванні;
  • Роль економістів та виклики, пов’язані з застосуваням економічного аналізу у сфері конкурентного правозастосування та адвокатуванні конкуренції;
  • Економіка ексклюзивних умов, ринкові знижки та контрактні умови, що обмежують конкуренцію. Програми лояльності;
  • Економічні підходи до державної допомоги. Застосування принципу оператора ринкової економіки та фінансових інструментів у справах про державну допомогу.
  • Аналіз провалу ринку: обґрунтування для державної допомоги;
  • Визначення ринкових меж на практиці: економічний підхід;
  • Приватне правозастосування: розрахунок збитків (шкоди). Підходи до оцінки розміру збитків від антиконкурентної поведінки. Новітні методи оцінки збитків (шкоди);
  • Нові форми контролю ринкової влади.

З програмою події можна ознайомитись за посиланням.Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 532

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 183

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 137

Мені байдуже

 — 77

Всього голосів: 929


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine