EN 

Східноєвропейський демократичний центр (EEDC, Варшава) організовує майстер-клас для журналістів

Східноєвропейський демократичний центр (EEDC, Варшава)

Східноєвропейський демократичний центр (EEDC, Варшава) запрошує журналістів та редакторів, які працюють в місцевих ЗМІ всіх областей України, взяти участь у 4-х денному семінарі "Майстер-класи з підготовки журналістів до майбутніх парламентських виборів" в рамках проекту "Регіональні ЗМІ в Україні для вільних і справедливих виборів "/ Regional Media in Ukraine for fair and free elections.

Семінар відбудеться 22-25 вересня 2014 року в місті Чернігів.

Журналісти українських місцевих газет повинні в короткий термін стати ефективними в теперішній складній ситуації, щоб виконувати одночасно безліч функцій. Вони повинні добре орієнтуватися у правових питаннях, професійно інформувати своїх читачів про військові дії в східних регіонах, розповідати про майбутні парламентські вибори, майбутні реформи, допомагати читачеві розібратися в суті подій, що відбувається і протистояти російській інформаційній війні.

Мета
: допомогти журналістам успішно і кваліфіковано діяти під час передвиборчої кампанії і на парламентських виборах, а також доносити інформацію з використанням сучасних візуальних методів передачі (інфографіка, фотографія та інше), цікаво і зрозуміло для читача.

За час семінару журналісти з українськими та польськими тренерами обговорять теми:
• новий порядок виборчого процесу, агітація та інформація, розміщення агітації, оскарження дій ЗМІ і як скаржитися самим ЗМІ, права ЗМІ під час виборчого процесу та ефективний захист прав ЗМІ під час виборів;
• виклики виборчої кампанії з виборів народних депутатів 2014, з якими зіткнуться журналісти під час парламентських виборів;
• методи створення газети професійно навіть у складних ситуаціях.

Кілька слів про тренерів проекту:

Яцек Галонзка - журналіст, дизайнер преси, тренер з редагування і консультант по пресі. Багаторічний організатор тренінгів для журналістів, дизайнерів, фотографів і менеджерів преси в Польщі, Східній Європі та Центральній Азії. Раніше був редактором і арт-директором газети "Super Express". Постійний співробітник Польського Союзу Видавців, входить до складу журі прес-конкурсу по дизайну. Автор і координатор програмної частини "Три кроки".

Кршіштов Труш - художник-графік, професор Варшавської художньої академії, дизайнер. Багаторічний художній керівник "Gazeta Wyborcza", першої незалежної щоденної газети, після здобуття Польщею незалежності в 1989 році. Відомий експерт по журналістському дизайну, тренер, який бере участь в програмах розвитку преси в Польщі, Україні, Киргизстані і Таджикистані. Постійний співробітник Польського Союзу Видавців, входить до складу журі прес-конкурсу по дизайну.
Олександр Бурмагін - медіа-юрист, медіа-тренер, «Інститут розвитку регіональної преси».
Олег Гришин і Альона Доля - тренери, багато років займаються моніторингом виборів в Україні (КВУ, Донецьк).

Проект передбачає участь 30 представників газет, веб-сайтів, радіо і телебачення.
Місце проведення семінару: місто Чернігів, вул. Шевченко 103-а, готель "Парк-готель".
Дата проведення: 22-25 вересня 2014
Робоча мова семінару: українська / російська / польська

Умови участі:
• заповнена online- Анкета
• ваш матеріал про вибори, розміщений на ФБ або надісланий на поштову скриньку [email protected] (з припискою Вибори 2014). Це повинні бути приклади Ваших публікацій (ефірів), присвячених останнім президентським українським виборам: в першу чергу, матеріали, інфографіка, фотографії та цікаві макети сторінок газет.

Дата подачі заявок: до 1 вересня 2014 року.
Результати відбору будуть оголошені: до 10 вересня 2014 року.

Всі витрати по участі в семінарі, а саме покриття транспортних витрат по Україні, проживання та харчування, бере на себе організатор.

УВАГА! Повернення коштів учасникам за проїзд здійснюється тільки за умови наявності проїзних квитків.

В рамках проекту, в жовтня 2014 року планується проведення конкурсу на кращий матеріал в ЗМІ, присвячений темі "Демократичні Вибори в Україні". Трьом переможцям будуть вручені призи (фотоапарати або інша необхідна для роботи журналіста техніка).
Відбір переможців здійснює незалежна комісія експертів за підсумками оцінки наступних матеріалів журналіста:
1. матеріал про президентські вибори (за 2014), розміщений на ФБ або надісланий на поштову скриньку [email protected] (з припискою в темі листа - Вибори 2014 ). Комісією розглядається той матеріал, що був надісланий Вами для участі в семінарі.
2. матеріал на ту ж тему, зроблений після участі в семінарі та розміщений на ФБ або надісланий на поштову скриньку [email protected] (з припискою в темі листа - вибори 2014_конкурс).

Контакти в Польщі:
Вікторія Солоніцина, [email protected], tel. +48797703039
Контакти в Україні: Вікторія Гоголь, [email protected], Тел. (0462) 934444

Організаційна підтримка проекта в Україні здійснюється Центром АХАЛАР.Додати коментар:

Ваше ім'я*:
E-mail:
Коментар* :
Код (4 символи)* :
     інше зображення
   

* — поля обов'язкові для заповнення


Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 531

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 183

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 136

Мені байдуже

 — 77

Всього голосів: 927


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine