EN 

Редакційна політика

Редакційна політика сайту "Європейський простір: портал проєвропейського громадянського суспільства України"


Засади редакційної політики

Редакційна політика Порталу “Європейський простір” спирається на принципи неупередженості, точності та достовірності у поданні інформації.

Вимоги до дописувачів

Дописувачами Порталу можуть бути інституції та окремі громадяни, які працюють у сфері європейської інтеграції. Вони також можуть реєструватися у Базі проєвропейських громадських організацій/Базі експертів на Порталі.

Щоб повідомлення з’явилося на Порталі слід дотримуватися кількох простих правил:
- інформація повинна стосуватися теми Європейська та євроатлантична інтеграція
- повідомлення не повинно мати характер реклами чи антиреклами
- інформаційні матеріали подаються українською мовою
- дотримання беземоційності та толерантності у викладі інформації

Повідомлення надсилаються електронною поштою або шляхом використання спеціальних онлайн-форм, що розміщені на сайті.

Редагування інформаційних матеріалів

Редакція залишає за собою право редагувати надісланий матеріали з метою забезпечити відповідність текстів граматичним та логічним нормам, а також доступність та адекватність для читацької аудиторії.

Редакція Порталу залишає за собою право не публікувати інформаційні матеріали у разі, якщо вони не відповідають тематиці сайту та є упередженими, політично заангажованими, містять недостовірну інформацію, а також не відповідають загальноприйнятим етичним нормам та чинному законодавству України.

Відповідальність за достовірність надісланої інформації несуть її автори.

Безоплатність розміщення інформаційних повідомлень

Портал “Європейський простір” є відкритим ресурсом, приймає та розміщує інформаційні матеріли і ресурси на безоплатній основі, згідно з вимогами редакторської політики та з дотриманням норм чинного законодавства.

Зворотній зв’язок

Редакція вітає зворотній зв'язок з аудиторією, коментарі та зауваження до матеріалів та уважно вивчає їх. У разі необхідності, редакція веде листування з авторами повідомлень.

Авторські права

Портал “Європейський простір” вітає подальше використання та розповсюдження інформаційних матеріалів та ресурсів, опублікованих на Порталі, для розміщення у інших електронних та друкованих засобах масової інформації та джерелах.

Будь-яке копіювання, публікування, передрук чи наступне публічне поширення інформаційних матеріалів Порталу “Європейський простір” допускається за умови розміщення гіперпосилання (www.eu.prostir.ua).

Організації, що розміщують свої інформаційні матеріали та ресурси на Порталі, зберігають за собою всі авторські права. “Європейський простір” зобов’язується надавати посилання на джерело інформації та контактну інформацію авторів при розміщенні їхніх інформаційних матеріалів та ресурсів.

Внесення змін та доповнень до Редакційної політики

Редакція порталу зберігає за собою право змінювати засади редакційної політики. Будь-яка зміна Редакційної політики починає діяти з моменту публікації на Порталі www.eu.prostir.ua

Підтримка сайту

Портал “Європейський простір” розроблено Інформаційно-аналітичним центром «Громадський простір». Адміністрування Порталу здійснює ІАЦ «Громадський простір».
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine