EN 

Про проект

«Європейський простір: портал проєвропейського громадянського суспільства України”


Проект «Європейський простір: портал проєвропейського громадянського суспільства України” створено Інформаційно-аналітичним центром «Громадський простір».

Мета проекту

Портал “Європейський простір” має на меті створити систему інформаційної підтримки процесу європейської та євроатлантичної інтеграції України та надання українським громадянам інформації про діяльність проєвропейського громадянського суспільства.

Важливим завданням порталу є висвітлення діяльності спільних (консолідуючих) ініціатив проєвропейських громадських організацій України, які об’єдналися задля спільного пошуку ефективних відповідей на виклики у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Такими важливими ініціативами проєвропейських громадських організацій є:

Мережа проєвропейських організацій України
Всеукраїнський консорціум центрів європейської інформації
Українська асоціація Європейських студій
Мережа тренерів з рольових ігор з європейської інтеграції
Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження»
Мережева програма Схід-Схід Інституту Відкритого Суспільства

Портал “Європейський простір” покликаний виконувати об’єднавчу місію, для того щоб консолідувати на різних рівнях проєвропейські громадські організації шляхом підтримки та популяризації роботи неурядових організацій у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, надання громадськості у доступному форматі знань про ЄС та євроатлантичні структури, їхні інституції, правові засади, особливості провадження інтеграційної політики органів влади.

Постійними цілями проекту є створення системи ресурсного забезпечення активної діяльності проєвропейських НУО, удосконалення і розвиток проєвропейських ініціатив, надання інструментарію для представлення широкій громадськості результатів роботи у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції різних інститутів та установ України.

Аудиторія

Аудиторія порталу є досить широкою, оскільки основна лінія сайту - європейська інтеграція - вкрай актуальна тема, яка цікавить чимало різних груп читачів. Серед них – представники громадських організацій, аналітичних інституцій, політикуму, культури, освіти, наукових кіл, студенти та окремі громадяни, що переймаються європейською та євроатлантичною проблематикою.
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine