EN 

Конкурси


19-11-2015


Фонд «Відкрий Україну» разом із Центром інформації та документації НАТО в Україні оголошує прийом заявок на участь у Молодіжному тренінгу на тему «Єдність заради безпеки: фактор НАТО».


17-11-2015


Громадська організація «Інтерньюз-Україна» та Товариство Лева у партнерстві з Фондом міжнародної солідарності (Польща) оголошують конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» серед українських регіональних журналістів на найкращі опубліковані/оприлюднені матеріали, присвячені Угоді про асоціацію Україна-ЄС, її практичним аспектам, викликам та перспективам.


28-10-2015


Робоча група 4 Форуму громадянського суспільства Східного партнерства оголошує фотоконкурс «Молодь створює контакти між людьми!» в рамках пріоритетів Східного партнерства Форуму громадянського суспільства (ФГС СП).


19-10-2015


Національна Ініціатива Відкритий Суд оголошує конкурс з практичного реформування судової системи України “Репортер відкритого суду”, спрямований на залучення активних і свідомих громадян до моніторингу діяльності судів та відстоювання своїх прав. Тобі не обов`язково бути юристом, – будь громадянином!


15-10-2015


Якщо ти молодий активний українець, прагнеш соціальних та політичних змін у нашій державі та зацікавлений долучитися до нового освітнього проекту, то ГО «Інститут політики та урядування» запрошує тебе взяти учать у «Школі ефективного урядування: Адвокасі» та розробити і реалізувати власну адвокасі-кампанію! На Школі тебе чекають найкращі кваліфіковані спікери, досвідчені експерти та адвокаcі-фасилітатори!


16-09-2015


ГО «Європа без бар’єрів» в рамках виконання проекту «Розбудова Інституційної спроможності ГО «Європа без бар’єрів» заради реформ у сфері демократії, прав людини та свободу пересування», запрошує взяти участь у тендері на проведення аудиту проекту.


07-09-2015 | Молодь | Україна | Київ


Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ запрошує молодь до участі у проекті зі створення "Молодіжної контактної групи" у м.Києві, робота якої буде спрямована на те, щоб дати молодим людям з України можливість брати участь і реалізовувати ініціативи з розвитку діалогу в Україні.


02-09-2015


До уваги державних службовців!
Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) у співпраці з Cultural Vistas (Німеччина) та за підтримки Державного департаменту США оголошує прийом заявок на участь у програмі “Ukraine Strategic Communications Workshop”, яка проходитиме з 22 по 28 листопада 2015 р. у м. Берлін.


31-08-2015


Британська рада, Goethe-Institut, Польський інститут, Посольство Королівства Іспанія в Україні, Французький інститут в Україні та Чеський центр у Києві в рамках Європейського дня мов організовують Всеукраїнський конкурс фільмів кишенькового формату для осіб з 18 років.


26-08-2015


У вересні 2015 р. Київська школа економіки (KSE) та GIZ запускають унікальний проект – освітню програму для державних службовців та управлінців, які прагнуть стати позитивними агентами змін у сфері управління державними фінансами в Україні.

1...10    —   » наступні 10

Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 402

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 135

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 95

Мені байдуже

 — 49

Всього голосів: 681


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine