EN 

Конкурси


02-09-2015


До уваги державних службовців!
Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) у співпраці з Cultural Vistas (Німеччина) та за підтримки Державного департаменту США оголошує прийом заявок на участь у програмі “Ukraine Strategic Communications Workshop”, яка проходитиме з 22 по 28 листопада 2015 р. у м. Берлін.


31-08-2015


Британська рада, Goethe-Institut, Польський інститут, Посольство Королівства Іспанія в Україні, Французький інститут в Україні та Чеський центр у Києві в рамках Європейського дня мов організовують Всеукраїнський конкурс фільмів кишенькового формату для осіб з 18 років.


26-08-2015


У вересні 2015 р. Київська школа економіки (KSE) та GIZ запускають унікальний проект – освітню програму для державних службовців та управлінців, які прагнуть стати позитивними агентами змін у сфері управління державними фінансами в Україні.


18-08-2015


Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи проводитиме 15-17 вересня 2015 року у м. Києві регіональний тренінг-семінар для молодих лідерів. Семінар є прекрасною можливістю для зустрічей та спілкування з міжнародними та українськими політиками, експертами, депутатами місцевих рад, членами Делегації України до Конгресу місцевих та регіональних влад.


14-08-2015 | Молодь | Франція


Темою 4 щорічного форуму стане пошук балансу між свободою та безпекою у Європі та питання участі молоді у демократичних процесах.


13-08-2015 | Франція


Розпочинається відбір кандидатур на отримання премії Французького уряду «Свобода, Рівність, Братерство» - 2015, яку вручатиме Прем’єр-Міністр Франції. Заснована у 1988 році, Премія має на меті відзначити індивідуальні або колективні проекти, що реалізуються у Франції або за кордоном, незалежно від національної приналежності та кордонів, і кожного року пропонується дві теми, за вибором.


10-08-2015


Інститут з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Громадська організація «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини реалізують проект «Від руйнування до творення. Шляхи примирення в українському суспільстві».


05-08-2015


Інститут миру і порозуміння шукає регіональних партнерів для впровадження ініціативи, спрямованої на вирішення конфліктів та подолання поляризації у 8 громадах різних областей України.


03-08-2015 | Німеччина | Україна


Фонд Мирної Революції (Лейпциг, Німеччина) разом з ГО “Українській Центр Інтелектуального Розвитку” (Київ, Україна) починає реалізацію проекту “Молодь Зустрічає Iсторiю”, метою якого є організація спільного німецько-українського діалогу, присвяченого історії тоталітаризму.


30-07-2015


Платформа громадянського суспільства (ПГС) - орган громадянського суспільства, створення якого передбачено ст. 469-470 Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Згідно з положеннями Угоди ПГС є двостороннім органом, що складається з представників громадянського суспільства України з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету (ЄЕСК) - з іншої. ПГС створена з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію.

1...10    —   » наступні 10

Якими є Ваші очікування від співпраці України та ЄС у візовій сфері?

Очікую на скасування візового режиму наступного року

 — 354

Сподіваюся, що шенгенську візу найближчим часом отримати буде легше

 — 122

Думаю, що збільшиться кількість довготривалих багаторазових віз

 — 87

Мені байдуже

 — 47

Всього голосів: 610


 
© 2007 – 2009   Портал "Європейський простір". Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: http://eu.prostir.ua

Украина онлайн
      Украинский портАл   
      META-Ukraine